Telefon Takip

Telefon Takip Programı

BİLGİSAYAR CASUS PROGRAM

Flexispy Bilgisayar Casus Yazılım

En iyi bilgisayar casus programı hangisidir? Sizlerinde merak ettiği bu soruya cevap aradık ve sizler için en iyi bilgisayar casus yazılımı incelemesi yaptık. Yaptığımız değerlendirme sonucunda sizlere dünya genelinde en kaliteli yazılımlardan bir tanesi olan Flexispy programını sunmayı uygun gördük. Flexispy casus yazılımı öncelikle cep telefonları için takip yazılımı geliştirmekle ünlenmiş ve dünya genelinde her geçen gün popülaritesini arttırmış bir firmadır. Geçtiğimiz yıllarda bilgisayarlar için de takip yazılımı geliştirmeye başlammiş ve bu konudada en az telefon takip programında olduğu kadar iddaalı olduğunu hemen kanıtlamıştır.

Şuan dünya genelinde en gelişmiş bilgisayar takip programı olarak flexispy 1. sırada gösterilmektedir. Flexispy bilgisayar casus yazılımını sizlerde merak ediyorsanız hemen bazı temel bilgileri sizlere sunalım.

 

bilgisayar casus yazılımBilgisayar Casus Programı Nedir?

Flexispy PC veya Mac bilgisayarlara yüklenen bir bilgisayar casus programıdır. Amacı yüklü olan bilgisayardaki kullanım aktivitelerini toplamak ve ağ verilerini takip altına almaktır.

Yazılımımız en iyi takip özellikleri ile donatılmıştır. Şirketler, aileler ve hatta kendi bilgisayarının güvenliğine önem verenlerin bile kullanabileceği gelişmiş bir takip programıdır.

40’dan fazla özellik – ve sürekli eklenen yeni özelliklerle FlexiSPY size diğer hiçbir rakip firmanın veremediği özelliklersunmaktadır.

 

 

flexispy bilgisayar casus yazılımFlexiSPY Bilgisayar Takip Programı Ne Yapabilir?

FlexiSPY uzaktan PC ve Mac bilgisayarlarını takip eder ve verileri online portalınıza yükler. Dünyanın en gelişmiş bilgisayar casus programı ile hiçbirşeyi gözden kaçırmazsınız çünkü FlexiSPY’da her detay var.

Yüklendikten sonra FlexiSPY gizli bir şekilde bilgisayardaki tüm işlemleri kaydetmeye başlar. Kaydedilen veriler gizli bir şekilde online portalınıza yüklenir. Dilediğiniz zaman online portalınıza giriş yaparak verileri inceleyebilirsiniz ve olası tehditlerin önüne geçebilir, elemanlarınızın verimliğini arttıracak önlemler alabilir, çocuklarınızın neler yaptığını öğrenebilir veya kendi bilgisayarınıza kurduysanız kendi işlemlerinizi kayıt altına alabilirsiniz.

 

FlexiSPY Neden En İyi Bilgisayar Casus Programıdır?

En iyi bilgisayar takip programı dır çünkü en çok özellik bulunduran tek yazılımdır. Ayrıca müşteri hizmetleri ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, ücretsiz güncelleme ve sürekli yeni özellikler ekleme de bizi en iyi yapan şeylerdir. FlexiSPY en iyidir, çünkü:
  1. Daha fazla özellik. FlexiSPY Bilgisayar casus programı 40’dan fazla özellik sunar. Bu özelliklerin çoğunu rakipler sunamaz. FlexiSPY gerçek bir takip yapmanıza olanak sağlar.
  2. Kolay Erişim. Toplanan verileri internetteki portalınız üzerinden veya Rapor Görüntüleme uygulamasından görebilirsiniz. Tek yapmanız gereken kullanıcı adı ve şifrenizle portala giriş yapmak. Tüm toplanan verilen kategorik olarak listelenecektir.
  3. Rakipsiz Müşteri Hizmetleri. FlexiSPY alanında uzman destek ekibiyle 7/24 sorularınızı yanıtlamayı bekliyor. Satış öncesi ve sonrası tüm sorularınızı yanıtlamak için hazırız.
  4. Çoklu Cihaz Desteği. Cep telefonu takibi yapın, tablet takibi yapın, bilgisayar takibi yapın. Hepsi tek bir hesapta yönetilebilir. Dilediğiniz zaman yazılımı bir cihazdan kaldırıp diğerine yükleyebilirsiniz.

bilgisayar casus program

 

 

Telefon Takip © 2018 Frontier Theme