Telefon Takip

Telefon Takip Programı

XMOBİLE PRO

Xmobile Pro android telefon takip programı

Telefon takip programı alanında Android telefon takibi konusunda 1 numara yazilim olan Xmobile Pro ile artık çok kolay bir şekilde uzaktan telefon izlemesi yapabileceksiniz. Özellikleri itibari ile diğer yazılımlar ile kıyaslanmayacak kadar önde olan bir casus telefon dinleme programı arıyorsanız işte Xmobile Pro tam da aradığınız şeyleri size sunacaktır. Cep telefonu uzaktan izleme konusunda gerek dünya genelinde gerekse de Türkiye’de kendisini iyi olarak tanımlayan bir çok farklı yazılım bulmanız mümkündür. Yalnız bunlar arasında Android telefonlara özel olarak tasarlanmış ve özellik bakımından da diğer yazılımlardan kat kat üstün olan bir program arıyorsanız o zaman mutlaka gözden geçirmeniz gereken ilk yazılım Xmobile Pro dur.

 

 

Xmobile Pro alternatif yazılımlara göre çok daha kolay kuruluma sahiptir bu kısa 2 dakika civarı sürecek kurulumun hemen ardından kullanıma hazır olarak kullanıcısına gerekli veri akışını sağlamaktadır. Ücretsiz olarak deneme yapabileceğiniz 24 saat süresince yazılımı full fonksiyonlu olarak kulanabilirsiniz ve bu süre içerisinde takip yazılımının tüm fonksiyonlarını tek tek bizzat ücretsiz olrak test etme imkanı bulursunuz. Xmobile Pro fiyat olarak ta alternatif düşük kaliteli takip yazılımlarına kıyasla oldukça avantajlıdır, eğer ücretsiz deneme yaptığınız süre içerisinde yazılımdan memnun kaldıysanız ve kullanımınıza devam etmek isterseniz ozaman yazılımın resmi sitesi olan  www.xmobilepro.net den hemen dakikalar içerisinde lisans kodu satın alabilir ve satın alma sonrasında e-mailinize gelecek olan kodu kullanıcı panelinize girip ücretsiz deneme sürenizi lisans kullanım süresi olarak uzatabilir ve kullanımınıza aldığınız yerden devam edebilirisniz.

 

Android takibinde 1 numara program Xmobile Pro

Xmobile Pro samsung, htc, lg, xperia başta olmak üzere tüm android telefonlar için uyumludur, ve yüklendiğinde full sürüm olarak kullanılabilmektedir. Root işlemine gerek kalmadan whatsapp dahil tüm fonksiyonları aktif olarak kullanabileceğiniz tek telefon takip programi dır. Xmobile Pro telefon izleme sistemini android bir telefona yüklemek oldukça kolaydır. Bu yükleme adımlarını sizlere detaylı bir şekilde yazılımın resmi sitesinde sunulmuştur. Fakat beklemeyi ve fazla zaman kaybetmeyi sevmeyenler için biz bu yazımızın hemen altında yazılımı nasıl hemen 2 dk içerisinde yükleyip hemen ücretsiz deneme işlemine geçeceğinizi Videolu olarak açık ve detaylı bir şekilde götereceğiz. videodaki adımları uyguladığınızda en geç 5 dakika içerisinde yüklemeyi yaptığınız telefonu izlemeye başlayabileceksiniz. Yükleme işleminde dikkat edilmesi gereken nokta e-mailinizin mutlaka doğru bir şekilde girilmesidir, çünkü yükleme işleminin hemen ardından emailinize aktivasyon linki gelecek ve ücretsiz deneme sürenizi başlata bilmeniz için bu aktivasyon linkine tıklayıp onay vermeniz gerekecektir.

Tüm bu detaylı açıklamalardan sonra gelelim konumuzun özüne; ÜCRETSİZ DENEME kurulumu aşğıdaki şekildedir, aynısını uyguladığınız taktirde 5 dakika içerisinde ücretsiz deneme sürenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

XMOBİLE PRO ÜCRETSİZ DENEME KURULUMU

Telefon Takip © 2018 Frontier Theme